آر اف فرکشنال

آر اف فرکشنال

آر اف فرکشنال، از جمله روش های نوین در صاف کردن پوست و کاهش اثرات بالا رفتن سن می باشد. ترکیبی از رادیوفرکانسی و میکرونیدلینگ، منجر به بروز واکنش های طبیعی و قوی و در نهایت، تحریک و تولید سلولی و کلاژن سازی خواهد شد.

آر اف فرکشنال با هدف قرار دادن خطوط، چین و چروک ها، استرچ مارک ها (ترک های پوستی) و زخم های باز، نتایج مشهود و درخشانی را به همراه خواهد داشت. معمولا سه دوره درمان در فواصل چهار هفته ای توصیه می شود.

مزایای آر اف فرکشنال

  • جوانسازی و صاف شدن پوست. با بهبود بافت و قوام پوست از میزان چین و چروک ها و خطوط پوستی کاسته می شود و پوستی صاف و شفاف خواهید داشت.
  • کاهش اسکارها و ترک های پوستی. با تحریک کلاژن سازی، پوستی سالم تر و جوان تر خواهید داشت و در نهایت، از میزان اسکارهای پوستی نیز کاسته خواهد شد.
  • بهبود زخم های باز. معمولا بعد از دو تا پیج جلسه درمان، علائمی از بهبود زخم های باز دیده خواهد شد.
  • جلسات کوتاه مدت
  • دوره نقاهت بسیار کوتاه
  • نتایج بسیار درخشان و درصد موفقیت بالا

از آر اف فرکشنال در درمان چه نواحی می توان استفاده کرد؟

از این روش عمدتا در نواحی مانند صورت و گردن که اثرات بالا رفتن سن را بیشتر نشان می دهند، استفاده می شود البته ناگفته نماند که برای سایر نواحی بدن نیز کاربرد دارد. بیشتر بیماران به دنبال درمان کل صورت هستند، با این حال، از انجام این روش بر روی لب ها و پلک ها باید خودداری شود.

آر-اف-فراکشنال

آر-اف-فرکشنال

روند آر اف فرکشنال

یکی از موثرترین روش ها در جوانسازی  پوست

آر اف فرکشنال با ایجاد حرارت در لایه های سطحی پوست، باعث می شود کلاژن و فیبرهای الاستین تجزیه شوند. با تولید کلاژن جدید، پوست سالم تر و محکم تر از قبل می شود، در نتیجه از میزان چین و چروک ها و اسکارها کاسته خواهد شد.

جهت حاصل شدن نتایج بهتر،

توصیه می شود از تماس پوست با نور خورشید، آفتاب گرفتن و یا سولاریوم حداقل به مدت دو هفته خودداری شود.

از وکس یا اسکراپ در ناحیه مورد نظر نیز استفاده نشود.

مراقبت از پوست، استفاده از مرطوب کننده ها و آبرسان ها از جمله مواردی هستند که رعایت آن ها همواره توصیه می شود.

از انجام فعالیت های شدید و ورزش کردن به مدت حداقل دو روز خودداری شود.

دکتر ماندانا خسرو آرا متخصص پوست مو زیبایی بوده و دارای برد تخصص نیز هستند جهت برقراری ارتباط با دکتر خسرو آرا با شماره های 22148723 – 09101445015 تماس بگیرید و یا به اینستاگرام دکتر خسروآرا مراجعه فرمایید.

احتمال مشاهده علائمی از قبیل قرمزی در ناحیه درمان وجود دارد که البته بعد از گذشت چند ساعت برطرف خواهد شد. اسپری آب سرد می تواند به تسکین این قبیل علائم کمک کند. اما توجه داشته باشید که آب باید کاملا تمیز و تصفیه شده باشد.

نتایج این روش تقریبا دو هفته بعد به خوبی مشخص خواهد شد. با این حال بسیاری از بیماران، بلافاصله بعد از درمان متوجه تغییر در پوست خود خواهند شد.

مقالات مرتبط:

تزریق بوتاکس

میکرونیدلینگ و مراقبت های بعد از آن

 

پاسخ

پنج × 2 =

Call Now Button