بهترین دستگاه لیزرموهای زائد 2019

بهترین دستگاه لیزرموهای زائد 2019

بانوانی که به دنبال رفع موهای زائد هستند، سوالات بسیاری ذهن آن هارا مشغول کرده است  از جمله : آیا با لیزر تمامی موهای زائد از بین می رود؟ کدام دستگاه برای لیزر موهای زائد بهتر است؟ یک دستگاه خوب برای لیزر موهای زائد را چگونه تشخیص دهیم؟ به کدام مرکز برای لیزرموهای زائد مراجعه کنیم؟  دکترماندانا خسروآرا در ادامه مطلب درباره پاسخ این سوالات  توضیح خواهند داد.

آیا تکنولوژی در رفع موهای زائد اهمیت دارد؟

تکنولوژی برای رفع موهای زائد و موفقیت آمیز بودن آن بسیار موثر است، بارها مشاهده شده است که بیمارانی متخصص پوست مراجعه می کنند  که ده جلسه لیزر انجام داده اند و نتیجه ای دریافت نکرده اند.

دستگاه های لیزر، تکنولوژی های مختلف و طول موج های متفاوتی دارند و همینطور  شرکت ها و کشورهای سازنده آن ها متنوع هستند. بنابراین تمامی این ها یک کیفیت و کارایی ندارند، بنابراین می تواند نتایج متفاوتی را از آن ها دریافت کرد.

بهترین-دستگاه-لیزرموهای-زائد-2019-

مقالات مفید:

جوانسازی پوست با لیزر فرکشنال

درمان ریزش مو با مزوتراپی

 

نکات بسیار مهم برای افرادی که به دنبال لیزر موهای زائد هستند

بهتر است قبل از آن که انتخاب کنید که در چه مرکزی لیزر را انجام دهید، از چند فاکتو مهم حتما اطلاع یابید:

  • لیزر حتما توسط پزشک متخصص و یا تحت نظارت پزشک متخصص انجام گیرد.

پوست خود را به افرادی که به عنوان اپراتور کار لیزر انجام می دهند و یا در این زمینه تخصص ندارند، نسپارید.

  • دستگاهی که لیزر با استفاده از آن انجام می شود چه ویژگی هایی دارد؟ آیا طول موج آن برای موهای زائد اختصاصی هست یا خیر؟

در دستگاه های لیزرموهای زائد، انواع طول موج وجود دارد از جمله : طول موج الکس ، طول موج دایود، طول موج ای پی ال

دکتر ماندانا خسرو آرا متخصص پوست مو زیبایی بوده و دارای برد تخصص نیز هستند جهت برقراری ارتباط با دکتر خسرو آرا با شماره های 22148723 – 09101445015 تماس بگیرید و یا به اینستاگرام دکتر خسروآرا مراجعه فرمایید.

بهترین طول موج برای دستگاه لیزر موهای زائد

طبق تحقیقات و مقالاتی که دراین زمینه وجود دارد بهترین طول موج، برای رفع موهای زائد که بیشترین جذب را توسط رنگدانه ملانین دارد، طول موج الکسندارایت است،  بنابراین دستگاهی انتخاب کنید که طول موج الکسانداریت دارد.

در مرحله بعد باید دستگاه هایی که طول موج الکساندرایت دارند را بررسی کنیم، دستگاه های زیادی با طول موج الکسانداریت وجود دارد که ممکن است استانداردهای لازم را برای این کار را نداشته باشند.

کدام دستگاه برای لیزرموهای زائد مناسب است؟

دستگاهی که در مرکز دکترمانداناخسروآرا انجام می شود، دستگاه آپوچی پلاس است که این یک دستگاه آمریکایی است که تکونولوژی پیشرو و در واقع اولین تکنولوژی در این زمینه بوده است و باقی دستگاه ها از آن ساخته شده اند، این دستگاه، استاندارد طلایی را برای رفع موهای زائد دارد و توسط پزشکان متخصص آمریکا مورد تایید است.

خوشبختانه این امکان وجود دارد، در ایران با جدیدترین و بهترین تکنولوژی روز برای رفع موهای زائد در خدمت افراد باشیم.

پاسخ

7 − 5 =

Call Now Button