تزریق فیلر زیر چشم چگونه انجام می شود؟

تزریق فیلر زیر چشم چگونه انجام می شود؟

حتما تا حال حاضر ویدئوهای مختلفی را درباره تزریق فیلر زیر چشم یا صورت دیده و مطالب گوناگونی را دراین باره خوانده اید، اما دراین مقاله دکتر ماندانا خسروآرا نکات بسیار مهمی را که باید هر فردی قبل از تزریق فیلر زیر چشم بداند، به طور کامل توضیح داده اند، تا از این پس بدون هرگونه درد و عارضه ای تزریق فیلردر تهران و هرکجای دنیا را بدون نگرانی انجام دهید.

 

سیاه شدن و تیره شدن زیر چشم به مرور زمان طبیعی است و در بسیاری از خانم ها وآقایان اتفاق می افتد، اینگونه تغیرات زیر چشم باعث پیری چهره فرد شده واز زیبایی صورت وی کاسته می شود. بنابراین بسیاری از افراد به دنبال رفع چین و چروک، سیاهی و مشکلات زیر چشم هستند، یکی از روش های بسیار مناسب و موثر برای حل این مسئله، تزریق فیلر زیر چشم است.

انتظارات واقع بینانه داشته باشید!

به طور کلی ابتدا باید گفت به هیچ وجه نتیجه ی هر کار زیبایی صددرصد نیست و ما به دنبال اصلاح نقایص هستیم و نه آن که نقص مشاهده شده به کلی از بین برود و باید انتظارات واقع بینانه داشته باشید.

علل تیره شدن زیر چشم چیست؟

تیره شدن زیر چشم به عوامل گوناگونی بستگی دارد و این موارد در ادامه ذکر شده است تا افراد قبل از آن که دچار گودی، کبودی و تیرگی زیر چشم شوند، با قرار نگرفتن در برخی از محیط ها و رعایت مواردی از بروز گودی زیر چشم جلوگیری کنند:

  • کهولت سن

با افزایش سن، مجرای اشکی زیر چشم عمیق تر شده و به مرور چهره خسته و پیرتر به نظر خواهد آمد.

هراندازه سن بالا می رود، پوست نازک تر خواهد شد و کلاژن مورد نیاز برای حفظ خاصیت ارتجاعی پوست از دست می رود، بدین ترتیب رگ های خونی تیره در زیر پوست نمایان خواهد شد و زیر چشم تیره به نظر خواهد آمد.

  • خستگی

خستگی بیش از اندازه و کم خوابی شدید باعث می شود زیر چشم کبود و تیره تر به نظر بیاید.

  • نگاه کردن به مانیوتر

یکی دیگر از عوامل در ایجاد تیرگی زیر چشم، خیره شدن به مانیتور و تلویزیون است.این کار فشار زیادی به چشم وارد می کند که در نتیجه باعث می شود رگ های خونی در اطراف چشم بزرگ شده و تحت فشار قرار بگیرند.

  • واکنش های آلرژیک

هنگامی که فردی آلرژی دارد، بدن در پاسخ به باکتری های مضر، هیستامین آزاد می کند، به غیر از ایجاد قرمزی، پف چشم، خارش و.. باعث گشاد شدن رگ های خونی زیر چشم شده، بدین ترتیب رگ ها بیشتر زیر پوست نمایان می شوند.

  • کم آبی بدن

یکی از دلایل شایع در تیره شدن زیر چشم، کم آب بودن بدن است. زمانی که به بدن به میزان لازم آب نرسد،  پوست زیر چشم خشک شده و به استخوان زیرین خود نزدیک می شود، در نتیجه پوست زیر چشم تیره دیده می شود.

  • قرار گرفتن در معرض خورشید

زمانی که در معرض خورشید قرار می گیرید، باعث می شود بدن به مقدار زیاد ملانین تولید کند، بنابراین تیره تر شدن رنگدانه در پوست را به دنبال دارد.

  • عوامل ژنتیکی

برخی از افراد به صورت ژنتیکی زیر چشمشان به مرور تیره می شود و یا بیماری هایی منجربه تیره شدن زیر چشم می شوند.

  • دیگر عوامل موثر در تیره شدن زیر چشم: سیگار کشیدن، مصرف برخی از داروها، کاهش سطح چربی در اطراف چشم، کم خونی و…

درمان گودی زیر چشم با فیلر

تزریق فیلر روشی عالی و بسیار تاثیر گذار برای از بین بردن گودی وتیرگی زیر چشم است، بنابراین زمانی که به  متخصص پوست برای تزریق فیلر و رفع کبودی زیر چشم مراجعه می کنید، ابتدا زیر چشم و پوست ناحیه ی مورد نظر بررسی می شود و در صورت لزوم تزریق فیلر به میزانی که نیاز است انجام خواهد شد.

تزریق فیلر به زیر چشم چگونه انجام می شود؟

فیلر با کانولا تزریق می شود، کانولا سوزنی بلند است که انتهای آن مانند سوزن تیز نیست و بدون آن که بی حسی تزریق شود، خونریزی، کبودی و دردی احساس نخواهد شد.

ماندگاری تزریق فیلر برای رفع گودی زیر چشم

نتایج تزریق فیلر فورا پس از تزریق دیده می شود و نتایج آن شگفت انگیز است، اغلب فیلری که زیر چشم تزریق شده است، یک سال دوام دارد.

چه زمانی چشم پس از تزریق، حالت پف دار پیدا می کند؟

 در صورتی که گودی زیر چشم شما بسیار زیاد است، تا حد قابل توجهی از آن با تزریق فیلراصلاح می شود اما آن که کاملا زیر چشم پرشود، ممکن است چشم حالت پف دار و یا خمیری پیداکند.

 

مطالب مفید:

تغییر فرم لب با تزریق فیلر

تزریق بوتاکس

 

چه زمانی رد ژل زیر چشم معلوم می شود؟

فیلر زیر چشم باید فیلر مناسبی باشد و همینطور کیفیت خوبی داشته باشد، زیرا پوست ناحیه ی زیر چشم بسیار نازک است، بنابراین اگر فیلری نامناسب با وزن مولکولی بالا تزریق شود، ممکن است فیلر زیر چشم تجمع پیدا کند و رد ژل در زیر چشم پدیدار شود.

این حالتی است که رد ژل پیدا می شود و رنگی آبی روی پوست در این ناحیه دیده می شود.

نتایج درمان باید رضایت بخش باشد و همانطور که گفته شد نباید انتظار داشته باشیم به صورت کامل مشکلات برطرف شود.

دکتر ماندانا خسرو آرا متخصص پوست مو زیبایی بوده و دارای برد تخصص نیز هستند جهت برقراری ارتباط با دکتر خسرو آرا با شماره های 22148723 – 09101445015 تماس بگیرید و یا به اینستاگرام دکتر خسروآرا مراجعه فرمایید.

مراقبت های بعد از تزریق فیلر زیر چشم

تزریق فیلر زیر چشم تا حدودی مانند تزریق فیلر به دیگر نواحی است اما بهتر است در این ناحیه تزریق با استفاده از کانولا انجام شود، کانولابه دلیل آن که انتهایی کند دارد و مانند سوزن تیر نیست، منجربه آسیب به عروق خونی نخواهد شد.

کبودی با این روش کمتر خواهد بود.

دیگر کاربردهای تزریق فیلر

یکی از راه های درمانی موثر برای از بین بردن کبودی و سیاهی زیر چشم، تزریق فیلر است، اما تزریق فیلر برای رفع نقایص و بهبود بسیاری از مشکلات کاربرد دارد، برای مثال از تزریق فیلر برای حجم دادن به لب، رفع چین و چروک، زاویه سازی چانه و یا صورت، رفع خط اخم و.. استفاده می شود. اما در این مقاله به صورتی مجزا درباره تزریق فیلر به زیر چشم صحبت شد.

چگونه می توان چانه ی مربعی را اصلاح کرد؟

خانمی که چانه ای مربعی دارد این حالت بیشتر مردانه است، بدین ترتیب با تزریق فیلر برای اصلاح کانتور طرفین چانه و فرم دادن به لب ها، باعث تغییرات در چانه  و ایجاد چانه ی مثلثی و کمی تیزتر زنانه می شود.

باتوجه به میزانی که نیاز است چانه تغییر کند، لازم است  تزریق فیلر در حاشیه ی فک تحتانی، انجام شود.

در آخر:

همانطور که گفته شد، توصیه می شود برای آن که نتایج رضایت بخشی از تزریق فیلر زیر چشم داشته باشید، حتما تزریق را نزد متخصص پوست خوب انجام دهید تا متناسب با میزان نقص موجود و بدون هرگونه آسیبی به بافت پوستی که این روزها، عوارض و مشکلات به وجود آمده به علت تزریق فیلر و ژل توسط افراد غیر متخصص و در مکان هایی غیر مجاز، بسیار دیده می شود ، تزریق فیلر با استفاده از فیلرباکیفیت، انجام گیرد.

پاسخ

سه × سه =

Call Now Button