تزریق ژل در غرب تهران

تزریق ژل

روزانه افراد بسیاری به علت تزریق ژل نامناسب دچار زخم و عارضه های خطرناکی شده اند، در حالی که تزریق ژل به لب اگر توسط متخصص پوست خوب و در شرایطی استاندارد انجام گیرد، هیچ عارضه و خطری ندارد بنابراین  اگر بدون کوچکترین عارضه ای به دنبال فرم لبی زیبا و در حین حال طبیعی هستید ، رفع برخی از نواقص صورت و..هستید، ادامه مطلب را دنبال کنید.

تزريق-ژل-لب-خطوط-اندوه- تزریق ژل چه کاربردهایی دارد؟

 • تزریق ژل به خط خنده جهت اصلاح خط خنده
 • تزریق ژل به گونه به منظور لیفت و افزایش حجم مختصر
 • اصلاح برخی از زوایای صورت
 • اصلاح کانتورینگ چانه
 • تزریق ژل به برای رفع اسکارهای آکنه
 • جوانسازی صورت
 • تزریق ژل برای رفع افتادگی گوشه های دهان و لب
 • درمان چین و چروک ها
 • تزریق ژل برای برجسته سازی و حجیم سازی لب
 • رفع خط اخم با تزریق ژل
 • تزریق ژل برای تغییر فرم لب به شکل دلخواه
 • اصلاح کبودی زیر چشم با تزریق ژل

تزریق ژل بهتر است یا تزریق چربی؟

بسیاری از بیماران سال می کنند، که تزریق ژل بهتر است یا تزریق چرب و کدام را انجام دهند؟

 • انتخاب روش درمانی کاملا بستگی به شرایط بیمار، انتخاب و صلاح دید پزشک متخصص دارد.
 • برای مثال فرد مسنی را در نظر بگیرید که صورت بسیار لاغری دارد، برای ازبین بردن نشانه های پیری و چین و چروک ها، حجم زیادی فیلر برای گونه، چانه، زیر ابرو، خط خنده، گیجگاه و.. باید انجام شود، که تزریق چربی در این نمونه مناسب تر است زیرا حجم بالاتری از چربی می توان در اختیار داشت.
 • اما برای پر کردن نواحی محدود مانند خط خنده، تقویت یا لیفت گونه، فرم دهی لب و.. تزریق ژل پیشنهاد می شود.
 • گاهی نیز به علت شرایط خاص بیمار و یا مصرف داروهای خاصی و حتی لاغری زیاد، ژل انتخاب ارجح است.
 • همچنین برای افرادی که به دنبال تزریق سریع و سرپایی هستند، تزریق ژل پیشنهاد می شود زیرا فرآورده ای آماده بوده ونیازی به تهیه آن از بدن بیمار نیست.

تزریق ژل چه تفاوتی با تزریق فیلر دارد؟

فیلر به معنای پرکننده، به هر محصولی که برای حجم دهی یا کانتورینگ صورت به کار می رود، اطلاق می شود.

بنابراین تمامی ژل های تزریقی نوعی فیلر محسوب می شوند.

تزریق ژل از چه طریقی انجام می گیرد؟

تزریق از طریق کانولا انجام می شود، کانولا نوعی سوزن است که انتهای آن کند است، بنابراین لخته ی خون (هماتوم)  و کبودی ایجاد نمی کند.

فرم لب بعد از تزریق ژل چگونه خواهد شد؟

بسیاری از افراد به متخصصین پوست مراجعه می کنند و سوال می کنند که فرم لب آن ها بعد از تزریق ژل چگونه می شود و یا آن که عکسی از مدل های محبوب به همراه دارند و می خواهند فرم لبشان مانند عکس شود، اما باید بدانید فرم لب به طور محدود قابل تغییر است و نمی توان لبی که به فرم غنچه است را کشیده کرد و یا بالعکس ! اما چرا؟

فرم لب به فرم فک، چانه و فاصله آن با بینی بستگی دارد و مسلما با تزریق فیلر نمی توان به کلی همه چیز را تغییر داد. بنابراین پزشک می تواند  پیش بینی کند که تزریق فیلر برای چه چهره ای مناسب است و چه میزان تزریق ژل باید انجام شود ؟ و.. اما  آن که لب پس از تزریق چه شکلی بشود، قابل پیش بینی نیست.

بنابراین توصیه می شود انتظارات واقع بینانه داشته باشید و با پزشک خود همکاری کنید.

انواع درخواست افراد برای تزریق ژل به لب

متداول ترین خواسته خانم هایی که برای تزریق ژل مراجعه می کنند، داشتن لبی زیبا و طبیعی است .

اما برخی از افراد خواسته های دیگری دارند از جمله:

 • تزریق ژل تنها به لب بالا انجام گیرد.
 • ایجاد یک شکاف عمودی در وسط لب تحتانی.
 • تزریق ژلی که کسی از آن مطلع نشود.
 • و..

مشخصات یک لب ایده آل چیست؟

مشخص بودن حدود لب، برجستگی قوس بوسه گاه در لب فوقانی، بالا بودن گوشه های لب، قرینگی در نیمه ی چپ و راست لب، پربودن میانی لب تحتانی که به سمت طرفین کاهش ملایمی دارد و در آخر نسبت ایده آل ارتفاع لب بالا و لب پایین که باید حدود یک به یک و نیم باشد.

در بالا مشخصات یک لب استاندارد و زیبا بیان شد، اما سلیقه و چهره فرد مراجعه کننده نیز بسیار با اهمیت است و تاجایی که به زیبایی چهره لطمه وارد نشود.

دکتر ماندانا خسرو آرا متخصص پوست مو زیبایی بوده و دارای برد تخصص نیز هستند جهت برقراری ارتباط با دکتر خسرو آرا با شماره های 22148723 – 09101445015 تماس بگیرید و یا به اینستاگرام دکتر خسروآرا مراجعه فرمایید.

چرا باید برای تزریق ژل به پزشک متخصص مراجعه کنیم؟

همیشه برای تزریق ژل و کارهای زیبایی به پزشک متخصص مراجعه کنید و صرفا به دنبال هزینه کم و یا اهداف نهایی خود نباشیم، بلکه واقع بینانه و منصف به این قضیه نگاه کنیم، زیرا اگر فاکتور انتخابی ما برای تزریق ژل قیمت کم باشد، ممکن است در آینده هزینه ای اضافه برای تخلیه ژل و یا تزریق آنزیم بدهیم تا اثرات ژل نامناسب از بین برود و زمان زیادی را نیز هدر داده ایم.

درمان-چروکهای-گوشه-ی-لب--چانه

 

 

متخصصین پوست چهارسال بیشتر از یک پزشک عمومی، بافت شناسی آناتومی، تشخیص و..را گذرانده اند و افراد زیادی هستند که پس از تزریق ژل نامناسب دچار عارضه های خطرناک شده  و برای درمان به متخصص پوست خوب مراجعه کرده اند.

چه زمانی بعد از تزریق ژل، فرم لب قابل مشاهده است؟

تغریبا دو هفته پس از تزریق ژل، کم کم کبودی ها و تورم ناشی از تجمع خون از بین رفته و  فرم نهایی لب مشخص می شود.

آیا تزریق ژل درد دارد؟

به طور کلی تزریق لب با کرم بی حسی انجام می شود، که ممکن است درد مختصری را فرد حین تزریق ژل احساس کند، اما در صورت نیاز تزریق بی حسی انجام می شود که به کلی دردی احساس نخواهد شد.

انواع ژل که در تزریق استفاده می شود؟

ژل بلترو، بلترو از جنس هیالوونیک اسید است و دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت می باشد.،ژل ریونس، ژل جوویدرم، ژل الیاکسین و…

آیا با وجود تبخال می توان تزریق ژل انجام داد؟

بله، درصورتی که درمان پیشگیری از تبخال قبل از تزریق ژل توسط پزشک متخصص تجویز شود.

در آخر :

همانطور که گفته شد نباید انجام کارهای زیبایی را دست کم بگیریم و تنها به فکر نتیجه کار و هزینه آن باشیم، بلکه باتوجه به مشکلات و عارضه های پیش آمده در اثر تزریق ژل و کارهایی زیبایی در مراکز نامعتبر و توسط افراد غیر متخصص، توصیه می شود به بهترین متخصص تزریق ژل در تهران مراجعه کنید.

پاسخ

14 + ده =

Call Now Button