تغییر فرم لب با تزریق فیلر

تغییر فرم لب با تزریق فیلر چگونه است؟

یک لب زیبا باید چه مشخصاتی داشته باشد؟ برای داشتن لب طبیعی و زیبا چه روش های زیبایی در عین حال ایمنی وجود دارد؟ حجیم شدن وزیباشدن فرم لب تاثیر بسیار مثبتی در چهره فرد داشته و باعث می شود جوان تر به نظر برسد. پزشک می تواند پیش بینی کند تزریق ژل برای کدام چهره مناسب است. اگر به دنبال اطلاعاتی درباره استانداردهای لب طبیعی و زیبا، نکات مهم برای تغییر فرم لب، تغییر فرم لب با تزریق فیلر و.. هستید، دکتر ماندانا خسروآرا متخصص پوست، مو و زیبایی در ادامه مطلب پاسخ این سوالات را توضیح داده اند.

استاندارد یک لب طبیعی چگونه است؟

مشخصات یک لب طبیعی و در عین حال زیبا: حدود لب ، برجستگی بوسه گاه در لب  فوقانی، بالابودن گوشه های لب، قرینگی دو نیمه ی چپ و راست لب، پربودن میانی لب تحتانی که به سمت طرفین کاهش ملایمی داشته باشد و آخرین نکته که بسیار مهم است آن است که ارتفاع لب بالا نسبت به لب پایین باید حدود یک به یک و نیم، باشد. و در نهایت باید بگوییم لب فوقانی به صورت نرمال باید دو میلی متراز لب تحتانی جلوتر باشد.

 

مطالب مفید:

جوانسازی پوست با لیزر فرکشنال

درمان ریزش مو با مزوتراپی

 

استانداردهای تزریق فیلر به لب

زمانی که برای تزریق ژل به لب به متخصص پوست مراجعه می کنید، علاوه بر در نظرگرفتن استانداردهای مشخص یک لب طبیعی که ذکر شد، سلیقه و خواست فرد نیز اهمیت داشته و تاجایی که به زیبایی و تناسب کلی چهره لطمه وارد نکند، قابل اجرا است.

کمترین میزان حجم تزریق فیلر چه میزان است؟

حداقل حجمی از یک فیلر که برای فرم دهی به یک لب به طور معمول لازم است، یک سی سی می باشد و به ندرت با مقادیر کمتر می توان فرم و قرینگی لازم را در تزریق بار اول ایجاد کرد.

اما به طور کلی فرم دهی به لب های نازک مشکل تر است و نیاز به تزریق ژل با حجم بیشتری است.

فرم لبی مانند سلبریتی ها

بسیاری از افرادی که برای تغییر در فرم و اندازه لب به پزشکان مراجعه می کنند، سوال دارند که فرم لب آن ها پس از تزریق چگونه خواهد شد؟ و یا عکسی از سلبریتی ها و مدل های محبوب به همراه داشته و تمایل دارند فرم لبشان مانند عکس شود.

اما باید بدانید فرم لب به طور محدود قابل تغییر است، به طوری که لب های غنچه را نمی توان کشیده کرد و یا بالعکس.

دکتر ماندانا خسرو آرا متخصص پوست مو زیبایی بوده و دارای برد تخصص نیز هستند جهت برقراری ارتباط با دکتر خسرو آرا با شماره های 22148723 – 09101445015 تماس بگیرید و یا به اینستاگرام دکتر خسروآرا مراجعه فرمایید.

تغیر فرم لب به چه مواردی بستگی دارد؟

فرم لب به عوامل گوناگونی از جمله : فرم فک، فرم چانه، فاصله ی چانه تا بینی بستگی دارد.

آیا با یک سی سی فیلر می توان چهره را متحول کرد؟

نکته مهم آن است که یک لب نازک و بی فرم نیاز به تزریقات متوالی و متعدد فیلر دارد تا در نهایت شکل و حجم مناسب پیدا کند، بنابراین انتظار آن که با یک سی سی فیلر لب، چهره متحول شود، منطقی نیست.

نتیجه :

همانطور که گفته شد تزریق ژل باید نزد افراد باتجربه و متخصص و همینطور با توجه به استانداردهای موجود برای لب طبیعی، خواسته های فرد و در نهایت با رعایت تکنیک های درست و انتخاب نقاط موثر برای تزریق انجام شود تا بتوان نتایج مطلوب را انتظار داشت.

چندین نمونه تزریق فیلر به لب توسط دکتر مانداناخسروآرا

پاسخ

2 × 4 =

Call Now Button