جالپرو چیست؟

جالپرو چیست؟

روش های گوناگونی برای جوانسازی پوست وجود دارد ک هر کدام برای ازبین بردن مشکلات پوستی موثر هستند، علاوه بر تمامی روش های موجود، فرآورده جدید و بسیار موثر به نام جالپرو| Jalupro وجود دارد که این ترکیب با روش غیرتهاجمی و تزریق به پوست اثر خود را می گذارد. در ادامه مطلب درباره نحوه انجام این روش و کاربرد های شگفت انگیز آن توضیح خواهیم داد.

جالپرو-چیست؟

پوست یکی از اولین ارگان های بدن است که علائم پیری را نشان می دهد و همچنین پوست در معرض آفتاب و عوامل محیطی است. بنابراین برای محافظت از آن و برگرداندن جوانی و شادابی به پوست باید کارهایی را انجام دهیم.

به هر حال پیری و مشکلات پوستی در اکثرمواقع مشکل جدی پزشکی محسوب نمی شود اما یک مسئله زیبایی شناختی مهمی است که تاثیر زیادی بر افزایش اعتماد به نفس شخص دارد. متخصصان برای این نیاز جامعه داروها  و روش های درمانی متعددی را ارائه می دهند و هر روزه بر تکنولوژی این روش ها افزوده می شود. یکی از جدیدترین روش های جوانسازی پوست که این روزها بسیار مورد توجه قارر گرفته ، جالپرو است.اما جالپرو چیست و چگونه فرآیند جوانسازی پوست را انجام می دهد؟

جالپرو

این ماده ترکیب جدید از هیالورونیک اسید و امینواسیدهای محرک رشد سلول ها و کلاژن سازی می باشد، این ترکیبات برای جوانسازی پوست و شفاف سازی پوست بسیار مناسب هستند.

جالپرو برای چه افراد ی توصیه می شود؟

  • این محصول برای افرادی که پوست های کم آب و اصطلاحا خسته دارند، توصیه می شود.
  • از این روش می توان به عنوان مکمل در کنار سایر روش ها مانند : لیزر و آر اف و هایفو، استفاده کرد.

جالپرو چگونه تزریق می شود؟

این ماده در پوست بیمار در نقاط مختلف تزریق می شود.

تزریق جالپرو در چه فواصل زمانی باید انجام شود؟

این تزریق در فواصل زمانی سه هفته باید تزریق شود و سالی یک دوره این تزریق کافی است و به تعبیری دیگر تا یک سال تزریق جالپرو ماندگار است.

جالپرو چه اثری روی پوست می گذارد؟

  • این محصول باعث آبرسانی پوست می شود.
  • چین و چروک را ازبین می برد.
  • جوانسازی پوست را منجر می شود.
  • باعث بهبود بافت پوست می شود.
  • افزایش سرعت فرآیند بازسازی پوست.
  • این محصول می تواند اثر دیگر روش های جوانسازی و پرکننده های پوستی را بیشتر کرده و تقویت کند.(جوانسازی پوست با لیزر فرکشنال)

چرا جالپرو باعث جوانسازی پوست می شود؟

ترکباتی که در جالپرو هستند مانند هیالورونیک اسید و امینواسید، باعث تحریک سلول های پوستی شده و جوانسازی و کلاژن سازی را در پی دارد.

دکتر ماندانا خسرو آرا متخصص پوست مو زیبایی بوده و دارای برد تخصص نیز هستند جهت برقراری ارتباط با دکتر خسرو آرا با شماره های 22148723 – 09101445015 تماس بگیرید و یا به اینستاگرام دکتر خسروآرا مراجعه فرمایید.

 

آیا جالپرو عوارض دارد؟

همانطور که گفته شد این روش غیر تهاجمی بود و تنها به عنوان یک محلول توسط متخصص پوست، تزریق انجام می شود، بنابراین عارضه ی خاصی برای آن گزارش نشده است و تنها مانند دیگر تزریقات زیبایی ممکن است درنواحی مورد نظر اثرات تزریق مانند التهاب به صورت اندک در زمان محدود مشاهده شود.

در آخر:

همانطور که گفته شد امروزه پرکننده های پوستی و روش های درمانی گوناگونی برای جوانسازی پوست موجود است، اما اینکه کدام روش برای پوست ما بهتر است و بهترین روش جوانسازی پوست چیست؟ باید به متخصص پوست خوب مراجعه کنید تا با بررسی کامل پوست و مشکلات آن، بهترین روش را متناسب با پوست شما برگزیند.

پاسخ

پانزده − چهارده =

Call Now Button