مزوتراپی غبغب در تهران

مزوتراپی غبغب در تهران

مزوتراپی غبغب با تکنیک مزو ژل

یکی از دغدغه های اصلی خانم ها وآقایان، غبغب است که روی چهره تاثیر منفی گذاشته و در این حالت صورت پف دار و پیرتر به نظرخواهد رسید، اما امروزه می توان به راحتی غبغب را آب کرد و از شر آن خلاص شد، اما کدام روش از بین بردن غبغب مناسب است؟ ماندگاری مزوتراپی غبغب با تکنولوژی جدید مزوژل چه قدر است ؟ آیا لیپوساکشن غبغب توصیه می شود؟ مزوتراپی غبغب در تهران چگونه انجام می شود؟ و هزاران سوال دیگر که در این مطلب، دکتر ماندانا خسروآرا متخصص پوست، مو و زیبایی، به آن ها پاسخ خواهند داد.

روش های از بین بردن غبغب

غبغب را می توان با چندین روش آب کرد، مانند: لیپوساکشن غبغب، هایفوتراپی غبغب، لیزر غبغب، مزوتراپی غبغب و… اما بسیاری از افراد ترجیح می دهند با روش های ملایم تر و کم تهاجمی  و در عین حال موثر، غبغب را از بین ببرند.

 لیپوساکشن غبغب

در عمل لیپوساکشن، بی حسی موضعی ایجاد شده و سپس برش های ریزی در ناحیه ی مورد نظر ایجاد می شود و طی آن بافت چربی های اضافه، پوست های آویزان و اضافه و به کلی آویزانی و شل شدگی غبغب از بین خواهد رفت. پس از لیپوساکشن غبغب، نیاز است مدت کوتاهی بیمار استراحت کند و بروز تورم و التهاب پس از آن طبیعی است.

مواد زیادی برای تخریب بافت و سلول های چربی دربازار کازمتیک وجود دارند که موثر هم هستند اما مشکل اغلب این محصولات این است که محلول در آب هستند و مدت کوتاهی پس از تزریق توسط جریان مایع بین بافتی، خون و لنف شسته می شوند و از بافت چربی خارج می گردند.

 

مطالب مفید:

تغییر فرم لب با تزریق فیلر

درمان ریزش مو با مزوتراپی

 

رفع غبغب با تکنولوژی جدید مزوژل

موادی که به کار گرفته می شود به زنجیره های هیالورونیک اسید متصل شده اند، اما مزیت های این تکنولوژی نسبت به سایرین چگونه است؟

هیالورونیک اسید در واقع سیمان بین سلولی پوست و بافت همبند است و تجزیه ی آن زمان زیاد ی طول می کشد، بدین ترتیب مواد موثر درتخریب چربی به آهستگی در بافت چربی آزاد شده  وتاثیر آن ها به مراتب قوی تر است.

همچنین هیالورونیک اسید به تحریک کلاژن سازی و سفت شدن غبغب نیز کمک می کند.

مزوتراپی-غبغب-با-تکنیک-مزوژل

تفاوت مزوتراپی با مزوتراپی های قبلی

سرنگ آن حالت ژل مانند دارد، منظور آن است که مواد مزوتراپی، به ژل باند می شود، در نتیجه حالت آهسته رهش دارد و دیرتردر بافت از بین می رود و درنهایت اثر آن بیشتر و ماندگار تر است.

در نتیجه آهسته رهش بودن داروی مزو در تکنولوژی مزوژل باعث می شود فاصله تزریق نیز به دو ماه افزایش یابد، اما در مزوتراپی عادی فواصل تزریق دو تا سه هفته یک بار تکرار شود.

مزوتراپی غبغب چند جلسه باید انجام شود تا موثر واقع شود؟

برای تعیین تعداد جلسات جهت موثر واقع شدن و ازبین رفتن غبغب، باید متخصص بیمار را ببیند زیرا به عوامل بسیاری از جمله اندازه غبغب و سن بیمار و.. بستگی دارد.

آیا مزوتراپی غبغب درد دارد؟

قبل از تزریق، بی حسی موضعی انجام می شود، بدین ترتیب بیمار هیچگونه دردی را احساس نخواهد کرد.

دکتر ماندانا خسرو آرا متخصص پوست مو زیبایی بوده و دارای برد تخصص نیز هستند جهت برقراری ارتباط با دکتر خسرو آرا با شماره های 22148723 – 09101445015 تماس بگیرید و یا به اینستاگرام دکتر خسروآرا مراجعه فرمایید.